Astropay Kart Şimdi Türkiye’de! AstropayCard Nedir?

Uluslararası ödeme yöntemi Astropaycard’ları satışı şimdi Türkiye’de başladı. Prepaid card’ların resmi satış temsilcisi, son derece pratik, ekonomik ve uluslararası bir çok sitede geçerliliği olan Astro pay card ödeme yöntemini müşterilerinin hizmetine sunmuş durumda.

Astropay Card fiziksel olan bir kart değildir.
· Dolar (USD) kurunda

· 16 haneli bir kart numarasından ibaret

· Yanında CVV (güvenlik kodu)

· Ve son kullanım tarihi

Astropaycard

Astropay Kartlar


ile oldukça güvenli bir ödeme yöntemidir. Astropay Kartınız ile alışveriş yaparken kartınızın 16 haneli numarasını, CVV güvenlik kodunu ve kartınızın son kullanım tarihini ve kaç dolar ödeme yapmak istediğinizi belirtir ve ödeme yapmak istediğiniz websitesinin kurundaki değerini anında görebilir ve size sunulan kurları aynica takip edebilirsiniz.

Astropaycard Tutarları ve Astropay Kart Fiyatları hakkında bilgi almak için iletişime geçin !
10 $ Astropay Kart, 25 $ Astropay Kart, 50 $ Astropay Kart, 75 $ Astropay Kart, 100 $ Astropay Kart, 200 $ Astropay Kart, 500 $ Astropay Kart

Astropay Kart’in bir diğer özelliği ise kalan bakiyenizi takip edebiliyor olmanizdir. Kartın son kullanım süresi geçmediği sürece ilgili platformda kartinizda ne kadar bakiye kaldığını görebiliyor ve alisverislerinizi kontrol altında tutabiliyorsunuz.
Astropay Kart tek kullanimliktir. İlgili bakiyesini bir defada yada birden fazla, parça parça harcadıktan sonra kartınız harcanmış olur ve tekrar aynı şifreye bakiye eklemek söz konusu değildir.


Astropay Kart Hakkında Bilgi almak veya Astropaycard satın almak için canlı destekten veya telefonlarımızdan iletişime geçin. Astropaycad Türkiye Telefon 0532-2472481


Astropay Kart

Astropay Kart