Ukash Kart Nedir?
Ukash , kredi kartı veya havale yöntemlerini kullanmadan alışveriş yapmanızı sağlayan ön ödemeli karttır. Bu ön ödemeli kart dünya çapında bir çok sitede sizin güvenli alışveriş yapmanızı sağlar. Bunun yanında tam kart vermeye gerek durymadan alışveriş yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Örneğin 17€ olan bir ürünü 20€’luk bir ukash kart ile satın alabilir, kalan 3€ luk para üstünü alabilirsiniz ve 1 sene içerisinde paraüstünüzü istediğiniz yerde kulanabilirsiniz.
Ukash Güvenli midir?
Eğer ukash yetkili satıcıdan alırsanız, evet güvenlidir. Şuan piyasada çeşitli yöntemler kullanarak ukash kullanan dolandırıcılar bulunmaktadır. Düşük fiyatlı bozdurma veya satış işlemi yapanlar konusunda dikkatli olunuz. Güvenilir Ukash almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Ukash ile alakalı her konuda bize danışabilirsiniz.
Ukash nerelerde kullanılır?
Ukash kart dünya çapında 26.000 sitede geçerlidir. Bu sitelerde Ukash kartı nakit para gibi kullanabilirsiniz.
Ukash Bozdurma işlemi nedir?
Bozdurma işlemi elinizdeki ukash kartın paraya çevrilmesidir. Ukashdestek.com çatısı altında yapılabilen bu işlem kartınızın başka bir kişiye satılarak yapılan bir işlemdir. Bu işlem 1 iş günü sürmektedir. Çok yakında anında ukash bozdurma işlemide yapılmaya başlanacaktır.
Nasıl Satınalabilirim?
Ukashdestek.com adresi canlı desteğinden bağlanarak veya +90 532 247 248 1 nolu telefonlardan bize ulaşarak ukash kart satın alabilirsiniz. Dilerseniz Skype üzerinden ukashdestek@msn.com adresini ekleyerek bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Müşteri kaydı için hangi Bilgiler gerekli?
Ukash kart almak ve Müşteri kaydı için, isim, soyisim, telefon ve e-mail adresiniz yeterlidir. Ukash Bozdurma işlemi için gerekli bilgileri sormak için lütfen bizi arayınız.