Ukash Nedir ?

ukashUkash nedir; Sanal ortam üzerinde kredi kartı çalınmalarının oldukça arttığı bu dönemlerde uzmanlar kişilerin sanal ortam üzerinden alışverişini azaltmasını engellemek için bir sürü ödeme yöntemi çıkarmışlardır. Bunlardan en önemlilerinden biri olan hatta talep edilmesiyle ilk sırada bulunan yöntem ukash yöntemidir. Bu yöntemde kredi kartınıza kesinlikle ihtiyaç duymayacaksınız. Hatta kredi kartı olmayanlar bile bu yöntemle alışveriş yapabilecekler. Bu kullanıcılarımız tek yapması gereken onlar için atadığımız hesap numaramıza ödemeleriniz yapmaları. Ödemeyi nasıl yapacağını ve ukash karta nasıl sahip olacağını bilmeyen kullanıcılarımız için birazda bunlardan bahsedelim. Öncelikle ne kadarlık ukash almanız gerektiğine karar vermelisiniz. Çünkü her fiyata uygun ukash kartlarımız elimizde mevcuttur. Buna karar verdikten sonra ise ödemenizi hangi bankaya yapacağınızı seçiyorsunuz. Tüm bankalarla anlaşmamamız olduğu için kartsız para yatırmalarda kesinti yapmayan bankaları seçmeniz siz kullanıcılarımız için daha iyi olacaktır. Buna da karar verdikten sonra ödemenizi yapıyorsunuz. Finans ekibimiz ödemenizi kontrol ettikten sonra onaylıyor ve ukash kodunuz anında elinize ulaşıyor. Kodu gönderen ekibimiz kodu size sanal ortamdan ulaştırmak yerine cep telefonunuza mesaj yoluyla iletir. Ve banka hesabımıza para yatırırken girdiğiniz vatandaşlık numaranızı ödeme yaptıktan sonra da söylemenizi ister. Bu işlem de gerçekleştikten sonra kodunuz size ulaştırılır. Kodunuzun sanal ortamdan ulaştırılmamasının nedeni her türlü çalınma ihtimaline karşı temkinli olmamızdır. Bu yolların hepsi sizin güvenliğiniz için olup elinizde bulunan kodu her hangi bir ödeme sitesine gönderdiğiniz takdirde artık o kodun hiçbir şekilde çalınma şansı kalmamıştır. Başka bir kullanıcı o kodla ödeme yapma isteği gönderse bile ödeme kanalı bunu kabul etmeyecektir. Ukash kart bu yönden de kredi kartı ve paypal dan çok daha iyidir. Bunun için tek yapmanız gereken ukash alışlarınızı bizden yapmanızdır.

Firmamızın Satışını Gerçekleştirdiği Ukash Kartlarını internet üzerinden Yasal ve Legal Olan bir Çok sitede Kullanabilirsiniz. Firmamızdan Aldığınız Ukash Kartların Nerelerde Kullanıldığı ve Sorumluluğu Kesinlikle Kullanan Siz Müşterilerimize Aittir. Yasal Olmayan ve illegal Sitelerde Kullanılan Ukash Kartlarından Firmamız , Firma Ortaklarımız ve Mustafa KIRKIMCI Kesinlikle Sorumlu Tutulamaz. Sorumluluk Tamamen Bu gibi Yasal Olmayan sitelerde Firmamızdan Almış olduğu Ukash Kartlarını Kullanan Kişilere Aittir. Firmamızdan Ücreti Karşılığında Ukash Kart Aldığınız ve Firmamızın Kartınızı Size teslim ettiği Andan itibaren Bu Şartları Kabul Etmiş ve Sorumluluğu Üstlenmiş Sayılırsınız ! Firmamızdan Almış Olduğunuz Ukash Kart Bilgilerini Saklamak, Korumak ve Herhangi bir 3 üncü Şahıslar ile Paylaşmak Sizin Sorumluluğunuzdadır.
ukashATM lerden Kartsız işlem ile Hesaba Para Yatırma Bölümünden Açıklama Kısmına Cep Telefon Numaranızı yazarak Hesaplarımıza Para Yatırabilirsiniz. Havalenizi Gerçekleştirdikten sonra Bize bildirerek Ukash Kartınızı Cep Telefonunuza SMS olarak Anında Alabilirsiniz.Ukash Kart Almak için, Herhangi bir Bankanın internet Bankacılığını Kullanıyorsanız, Para Transferi bölümünden Havale yöntemi ile Açıklama Kısmına Cep Telefonunuzu yazarak Hesaplarımıza Para Yatırabilirsiniz.
İşleminizi Kontrol ettikten sonra 1 dakika içinde Ukash Kartınızı Alabilirsiniz. Kredi Kartı ile Ukash Kart Almak istiyorsanız. ATM lerden Kredi Kartınızla Başkasının Hesabına Para Yatırma Bölümünden Açıklama Kısmına Cep Telefon Numaranızı yazarak Hesaplarımıza Para Yatırabilirsiniz.Kredi Kartı ile Ukash Kart Almak icin Bir diğer Güvenli yöntem ise ATM lerden Kartınızdan Nakit Avans Çekip , ATM den Kartsız işlem ile Açıklama Kısmına Cep Telefon Numaranızı yazarak Hesaplarımıza Para Yatırabilir ve Ukash kartınızı cep telefonunuza SMS ile alabilirsiniz.
Kredi Kartınızla internet Bankacılığı Kullanıyorsanız, Kartınızın Bağlı Olduğu Hesaptan Para Aktarma – Para Transferi ” bölümünden Hesaba Havale yöntemi ile Açıklama Kısmına Cep Telefon Numaranızı yazarak Hesaplarımıza Para Yatırabilirsiniz. Ukash Kartınızı Alabilirsiniz. En Güvenli şekilde Ukash Kart Almak ve en guvenli Ukash bozdurma için Haftanın 7 (yedi) günü 24 saat Ukash Kart Turkiye Telefon 0532-247-2481 numaramızı arayabilirsiniz.

 

Ukash Haberler :

1-Ukash Kart Almanın Tam Zamanı!

2-Ukash Bozdurma Artık Daha Kolay!

3-Ukash Alırken dikkat edin!

4-Ukash Problemi Halen Sürüyor