23 Şubat 2014
Comments: 0

Ukash Problemi Halen Sürüyor

ukash

Ukash Problemi Halen Sürüyor!

16 Şubat’tan beri süregelen problem halen devam etmektedir. Ukash genel merkezden sistemin ne zman düzeleceği konusunda net bir bilgi alınamıyor ancak 24 Şubat ile 27 Şubat tarihleri arasında sistemin düzeleceğide konuşulanlar arasında. Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için kart satışlarımızı şuan için durdurmuş bulunmaktayız. Şuanda piyasada ukash bulabileceğini söyleyen size yüksek meblağlara kart satmak isteyen firmalara itimat etmeyiniz.

Bu durum Geçici bir durummu?

Evet bu durum geçici bir durum. yaklaşık 5 Senedir bu sektördeyiz ve bu tarz durumlarla sadece 1 defa daha karşı karşıya kaldık. Dijital ortamlarda varolan sistem yenileme çalışmaları, iyileştirme çalışmaları belirli aralıklarla yapılmaktadır. Bu durum geçici olmakla beraber uzun bir süre daha ukash ile ilgili bir problem olabileceğini düşünmüyoruz.

Ne yapılmalı?

Yapılması gereken beklemektir. Şuandaki bu iyileştirme çalışması yüzünden size vaadler veren veya sizi dolandırmaya çalışan bir çok firma türüyecektir. Bu firmalardan uzak durarak sistem düzeldiğinde tekrar alışık olduğunuz sitelerden veya size daha iyi hizmet vereceğini düşündüğünüz sitelerden alışveriş yapabilirsiniz. Anlayışınız ve sabrısınız için teşekkür ederiz. Ukash sistemi düzeldiğinde tüm müşterilerimize haber vericez.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir