UYARI! UKASH BİR ALIŞVERİŞ KARTIDIR.

Önödemeli Ukash kartlar, İnternetten yasal olarak alışveriş imkânı sunan platformlarda kullanılması için üretilmiştir. Tam manası ile bu kartın işlevi, güvenli bir şekilde ödeme yapılmasını sağlamaktır. Bu nedenle, herhangi bir yasal hükümlülüğü olmayan platformlardan tarafımızca satılmış Ukash kartlar ile alışveriş yapılması, sizlere sunulmuş olan Ukash kartların, yasal olmayan amaçlar ile kullanılması kesinlikle yasaktır. Bu şekilde yapılacak olan alışverişlerden sitemiz, aracı kurumlar ve Ukash kartın sizlere sunulmasını sağlayan platformlar ,Firmamız ve Mustafa KIRKIMCI internet Bilişim Hizmetleri Asla sorumluluk kabul etmemektedir.

Unutmayın,ukash kart, sizlerin yasal olan e-ticaret sitelerinden alışveriş yapmasını güvenli bir hale getirmek amacı ile üretilmiştir. Kişisel bilgilerinizi kullanmadan, ödeme yapmanızı hedeflemiştir. Aksi halde, herhangi bir yasal olmayan amaca hizmet etmek ve/veya bu konuda kullanımını sağlamak amacı ile üretilmemiştir.

 DİKKAT : Son günlerde Bilgisayarlarınızı kilitleyip Emniyet Müdürlüğünden gelen uyarı yazısı gibi bir yazı gönderilmektedir. Bu yazıyı kesinlikle dikkate almayınız! bu bilgisayarınıza sızan bir virüsten kaynaklanmaktadır. Bu yazıya istinaden ukash alımı kesinlikle yapmayınız. Bilgisayarınıza format atmanız sorunu ortadan kaldıracaktır.